TO MNIE JARA #3 | JAK SIĘ MOTYWOWAĆ, FILM NA WIECZÓR

Lubię robić te zestawienia i do nich wracać. To fajny sposób na zapisanie przydatnych linków. Mam nadzieję, że Was również motywują tak samo, jak mnie. Dzisiaj będzie kilka naprawdę miażdżących rzeczy, jeśli jednak miałbyś wybrać do sprawdzenia tylko jedną, to propozycja widniejąca w spisie jako druga powinna być twoim wyborem.  A teraz zapraszam was do sprawdzenia moich ostatnich spostrzeżeń:

Wpis jednej z blogerek na temat jej podróży do Nowej Zelandii jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że kraj ten zobaczyć po prostu trzeba. Piękne widoki, niesamowity klimat i.. wysokie ceny. Ale do tego ostatniego już się przyzwyczajamy mieszkając w Szwecji. Oczywiście punkt ten istnieje już na naszej liście marzeń!

Dawno nic mnie tak nie zmotywowało i dało kopa do działania jak podcast Michała Szafrańskiego o tym, jak on sam się motywuje. Podcasty to takie super twory, których można słuchać przy wielu okazjach – w samochodzie, podczas biegania, czy podróżując komunikacją miejską. W Sztokholmie wiele czasu tracimy na dojazdy do/z pracy, więc staramy się go wykorzystać w jak najbardziej efektywny sposób, a jednym z nich jest słuchanie takich właśnie nagrań.

Zawsze dużo czasu nam schodzi nim znajdziemy fajny film na wieczór, więc zazwyczaj kończy się czytaniem książki, albo szybkim filmem na YouTubie. Ostatnio jednak udało nam się znaleźć jakąś komedię całkiem szybko, więc bez zbędnego przedłużania od razu się za nią zabraliśmy. Powiem tak: Dlaczego on? jest filmem specyficznym, i nie dla każdego. Trzeba mieć podobne poczucie humoru jak bohaterowie, albo przynajmniej mieć nastrój na taką lekką, nie do końca mądrą komedię. My wtedy mieliśmy i nam film się spodobał. ^^

Zbliżają się wakacje, czas urlopów i wyjazdów. Dlatego jeśli planujesz wycieczkę do Skandynawii, łap ten mini przewodnik w którym zawarte są wskazówki, potrzebne przy planowaniu wycieczki. Mam nadzieję, że Tobie również się tu spodoba :)

p2130957

Pamiętajcie, że wszystkie wasze komentarze i udostępnienia dają mi ogromną dawkę motywacji, co bardzo przydaje się w kryzysowych chwilach! Daj mi koniecznie znać, jeśli ta treść była dla Ciebie przydatna lub wartościowa.  :)

Jesteśmy obecni również na YouTubie i w każdą środę publikujemy nowy vlog, natomiast na Instagramie codziennie wrzucamy inspirujące zdjęcia oraz urywki z naszego życia na InstaStories.

Dodaj komentarz

Close