TO MNIE JARA #2 | RODZICIELSTWO, TAJLANDIA I TRENINGI

Dziś mam dla was totalny misz masz. Każda pozycja jest z innej dziedziny, dlatego też większość z was powinna coś znaleźć również dla siebie. Straszną frajdę sprawia mi wynajdywanie wartościowych artykułów, czy filmów i jeśli w was wywołają one takie same emocje jak u mnie, to cel osiągnięty!

Na pierwszy ogień leci coś dla rodziców. Znacie Kamila? Prowadzi rewelacyjny blog o nazwie Blog Ojciec. Większość artykułów jest rzeczowa i konkretna. Jestem pewna, że zmienił życie niejednego rodzica dzięki swojej postawie. I tym razem dał również mi do myślenia. Kurcze, to jest tak ważne, jaki przykład dajemy naszym dzieciom. Bo jeśli bawię się z Emilką, ale w międzyczasie coś szybko sprawdzam na telefonie nie skupiając uwagi już na niej i robię tak za często (bo niestety robię!), to jak ona będzie się zachowywać za kilka lat? Dokładnie tak samo.

Czym by było to zestawienie bez odnośnika do filmu Jona Olssona? ^^ Jeśli go jeszcze nie znacie, to szwedzki były narciarz, który obecnie podróżuje po całym świecie i robi codzienne vlogi ze swojego życia. Jest ono naprawdę ekscytujące, więc warto pooglądać. Ostatnio minął cały rok podczas którego codziennie publikował nowy vlog. Stworzona została kompilacja najciekawszych fragmentów – coś pięknego!

Przez trochę nieciekawą pogodę za oknem postanowiłam pofantazjować i poszukać jakiejś fajnej miejscówki na potencjalne wakacje ^^ I chociaż obecnie szukam tanich biletów w różne miejsca, znalazłam ostatnio taki post na Tasteaway i tak mi się zamarzyło uciec na chwilę ze Skandynawii. Kierunek na razie dla nas niedostępny, ale nacieszyć oko można, prawda? :D

I na koniec trochę motywacji do ćwiczeń i aktywnego trybu życia. Pamiętacie Klaudię? Jest matką trójki dzieci i odkąd zaczęła ćwiczyć CrossFit totalnie zmieniła się jej sylwetka. Na Facebooku codziennie motywuje tysiące kobiet do pracy nad sobą i ja również często wykorzystuję jej treningi dla siebie. Tutaj możecie przeczytać mój wywiad z nią! Wspaniała kobieta :)

IMG_0413

Zostawiam Was z tą piosenką, która ostatnio zdecydowanie zbyt długo chodzi mi po głowie :)

Pamiętajcie, że wszystkie wasze komentarze i udostępnienia dają mi ogromną dawkę motywacji, co bardzo przydaje się w kryzysowych chwilach! Daj mi koniecznie znać, jeśli ta treść była dla Ciebie przydatna lub wartościowa.  :)

Jesteśmy obecni również na YouTubie i w każdą środę publikujemy nowy vlog, natomiast na Instagramie codziennie wrzucamy inspirujące zdjęcia oraz urywki z naszego życia na InstaStories.

Dodaj komentarz

Close