KSIĄŻKA, KTÓRA ZMIENIA ŻYCIE

No dobra, wiem, że urwałam się z choinki, a mój refleks jest na poziomie zaawansowanego szachisty, ale ja na prawdę dopiero teraz przeczytałam tę książkę! Tak, mowa tu o pozycji – „Sekret” autorstwa Byrne Rhondy. Mnóstwo pozytywnych opinii słyszałam już dawno temu, ale postanowiłam na własnej skórze przekonać się, czy ta pozycja faktycznie działa cuda i czym właściwie jest ten cały sekret.

Mówiąc szczerze, kompletnie nie spodziewałam się czegoś takiego. Myślałam, że autorka będzie nas długo trzymać w niepewności, budować napięcie, a dopiero pod koniec wyjaśni nam tajemnicę szczęśliwego życia. Okazało się jednak, że już od samego początku dostajemy definicję i określenie w jaki sposób powinniśmy działać i myśleć na co dzień. I jest to super, bo od razu możemy wcielić to w życie. W dalszej części jesteśmy bombardowani przez całą masę przykładów, jak zastosowanie sekretu zmieniło życie wielu ludziom. Przez zdobywanie pieniędzy i osiąganie sukcesów zawodowych, po wygrywanie walki z rakiem. Po pewnym czasie zaczynasz się zastanawiać, czemu by nie spróbować myśleć jak ci ludzie? Może na mnie też to zadziała z taką siłą?

Jeśli jesteś w punkcie, w którym nie wiesz dokładnie co ze sobą zrobić, albo coś Ci nie idzie, myślę, że zdecydowanie powinieneś przeczytać tę pozycję. I nawet jeśli całe to pozytywne myślenie uważasz za „bezsensowne gadanie”, chyba zmienisz zdanie po tej lekturze, a w trudniejszych sytuacjach zaczniesz podświadomie kierować myśli na odpowiednie tory i przestaniesz tyle narzekać. Ja osobiście zawsze wiedziałam, jak ważne jest optymistyczne nastawienie do świata i do ludzi, a ta książka utwierdziła mnie w tym przekonaniu jeszcze bardziej.

Teraz jeszcze poluję na film…

A Wy czytaliście tą pozycję? Co o niej sądzicie?

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Close