6 FILMÓW, KTÓRE MUSISZ ZNAĆ

Czy już wspominałam, że uwielbiam oglądać filmy? I chociaż obecnie moja uwaga jest skupiona raczej na YouTubie i to głównie tam obserwuję różnych twórców, to lubię czasem spędzić wieczór na standardowym oglądaniu filmów. Bardzo często zastanawiamy się co by tu obejrzeć i wiem, że wiecznie jest z tym problem. Z jednej strony wiele filmów już widzieliśmy, ale z drugiej o wiele więcej jest do obejrzenia i szkoda tracić czas na te mniej interesujące. Już jedna lista powstała z naszymi propozycjami filmów na każdy humor. Lubię seanse, w których przez cały czas coś się dzieje i to właśnie będzie uzupełnienie o takie pozycje.

PLAN DOSKONAŁY

Dalton opracował perfekcyjny plan, jak napaść na bank, jednak w trakcie sytuacja się trochę komplikuje. Tematyka oklepana, ale mnie osobiście się bardzo podobał! Dużym plusem jest obsada genialnych aktorów. Dzięki dobremu scenariuszowi film trzyma w napięciu do ostatnich scen.

przechwytywanie

ZAKŁADNIK

Wyobraźcie sobie, że jesteś zwykłym taksówkarzem, a do twojego auta wsiada mężczyzna. Wszystko super, ale nagle okazuje się, że musisz mu towarzyszyć w popełnianiu zbrodni. Akcja dzieje się w ciągu jednej nocy w Los Angeles. Wygląda na to, że już nic nigdy nie będzie takie samo.

przechwytywanie111

PATROL

No dobra, w tym filmie nie ma za dużo sensacji, ale do dziś pamiętam jakie zrobił na mnie wrażenie, gdy widziałam go pierwszy raz w kinie. Od tamtej pory oglądałam go jeszcze kilka razy i dalej uważam, że jest genialny. Historia ratownika morskiego, który po tragicznej śmierci swoich przyjaciół zostaje wysłany do akademii, gdzie ma uczyć nowych ochotników. Jednym z nich jest trochę samozwańczy Jake Fischer. I to na tych bohaterach głównie opiera się film, a obecna relacja uczeń – nauczyciel dodaje mu trochę moralizatorstwa.

przechwytywanie222

FOCUS

Ulubiony aktor Marcina – Will Smith – wciela się w postać oszusta, który uczy młodą dziewczynę, jak kraść i oszukiwać. Oczywiście nie zabrakło tu wątku romantycznego, ale czy dwóch oszustów może połączyć prawdziwa miłość? Film ogląda się całkiem przyjemnie!

przechwytywanie333

WŁOSKA ROBOTA

W tej produkcji zebrała się śmietanka aktorów – Edward Norton, Jason Statham, Mark Wahlberg, Charlize Theron i inni. Już dla tego faktu warto obejrzeć film. Wszyscy razem łączą się, żeby ukraść w Wenecji sztabki złota. Nieoczekiwanie pojawia się pewna komplikacja! Film należy do tych lekkich i przyjemnych i często do niego wracam.

przechwytywanie4444

MR. BROOKS

Pan Brooks to ułożony biznesmen, mąż i ojciec. Można powiedzieć facet idealny. Ma jednak swoją mroczną naturę – jego alter ego lubi.. zabijać. I chociaż bohater chce zerwać ze swoim nałogiem, nie jest to wcale takie łatwe. Film genialny, czasem niepokojący i specyficzny. Ale polecam do obejrzenia absolutnie każdemu! Moim zdaniem to bardzo niedoceniona i niezauważona pozycja.

6666

 

Większość propozycji jest już dosyć stara, ale mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! Wybrałam te pozycje, które faktycznie zapadły mi w pamięci. Jednak nie jestem obecnie na bieżąco w najnowszych produkcjach, dlatego polećcie mi jakieś ciekawe filmy! Co lubicie oglądać?

Dodaj komentarz

Close