TO MNIE JARA! #1 | PODSTAWY FOTOGRAFII ORAZ DECYZJA O WYJEŹDZIE

Wszyscy jesteśmy maksymalnie zabiegani i nie mamy na nic czasu. Przynajmniej tak się mówi. Dlatego chcę wyjść wam naprzeciw i co jakiś czas publikować posty, w których będę pokazywać ciekawe rzeczy. To znaczy ciekawe dla mnie i mam nadzieję, dla was też. Na przykład linki do interesujących wpisów na innych blogach, czy do podcastów. Pyszne przepisy na zdrowe dania, albo dający w kość trening. A że jestem kobietą i ja tworzę blog, możliwe, że pojawią się również propozycje fajnych kosmetyków, torebek, albo innych takich kobiecych rzeczy.

Długo ustalaliśmy z Marcinem tytuł tej serii i ostatecznie padło na „Co mnie jara?”, ale nie jestem jeszcze w stu procentach przekonana do tej nazwy. Chcieliśmy uniknąć typowego „moje inspiracje minionego tygodnia” i taki tytuł wydał nam się najbardziej sensowny. Jeśli macie jednak jakąś inną ciekawą propozycję to chętnie ją usłyszymy, w końcu chcemy, żebyście również wy tworzyli to miejsce :)

Dla fanów fotografii, szczególnie raczkujących w tej tematyce, jak ja, polecam serdecznie wpis o Przysłonie i głębi ostrości . W ogóle cały blog Natalii jest konkretną dawką wiedzy i inspiracji, co tu dużo mówić, laska zna się na rzeczy i ciekawie przekazuje swoje umiejętności innym.

Jeśli chodzi o kwestię motywacji (to chyba będzie częsty temat!) polecam Wam film Aggie Lal, autorki bloga Travel In Her Shoes. Agnieszka jest polką mieszkającą w Stanach, która podróżuje po całym świecie. Jej profil na Instagramie jest przepiękny, a ostatnio zaczęła również aktywnie prowadzić kanał na YouTubie. Dzisiaj o tym, żeby podnosić swoje standardy w życiu. Mam nadzieję, że język angielski Wam nie przeszkadza :)

Na naszą listę marzeń do zrealizowania wpadł kolejny punkt – chcemy odwiedzić Venzone. Miasteczko to zostało ostatnio ogłoszone najpiękniejszym we Włoszech. Całkowicie je zrekonstruowali i odbudowali po trzęsieniu ziemi czterdzieści lat temu.  Ale chyba będziemy tam tylko przejazdem, bo jest naprawdę małe, jednak mocno klimatyczne. Był ktoś?

64e5cfe58dcc4b85d3b1cb669a19f0fe źrodło: pinterest.com

Na koniec chciałabym Wam przypomnieć mój post o podjęciu decyzji o wyjeździe do innego kraju. Może właśnie dusisz w sobie takie marzenie? Zachęcam do przeczytania i rozważenia swoich możliwości. A jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało!

Co myślicie o takiej formie wpisów? Myślicie, że będzie dla was przydatna i inspirująca?

Pamiętajcie, że jesteśmy obecni również na YouTubie i w każdą środę publikujemy nowy vlog, natomiast na Instagramie codziennie wrzucamy inspirujące zdjęcia oraz urywki z naszego życia na InstaStories.

Dodaj komentarz

Close