PŁASKI BRZUCH DO LATA 2018

Co chwilę słyszę, że ktoś chce schudnąć, ale nie wie jak. Zastanawia się od czego zacząć, jak jeść, a jak nie, jakie treningi wykonać, czym zastąpić słodycze i jak utrzymać motywację. Brakuje mu bratniej duszy, która wesprze w walce o swoje marzenia i zrozumie w trudnych chwilach.

I w taki oto sposób przyszedł czas na nowy projekt! Wychodząc wam naprzeciw  stworzyłam grupę na facebooku: Płaski brzuch do lata 2018 z What about being happy  Ale uwaga: grupa jest skierowana tylko dla kobiet, chociaż już kilka mężczyzn próbowało się dostać :) Chcę, żebyśmy poczuły się tam pewnie i swobodnie, a obecność facetów może to utrudniać.

Grupa ma na celu zrozumienie podstaw, wzajemne wspieranie się i motywowanie w drodze po wymarzoną sylwetkę. Wrzucamy zdjęcia z treningów, pyszne przepisy na zdrowe dania i podstawowe informacje związane z tym jak i ile jeść.

Cały projekt trwa do lata – czyli do 22 czerwca. Dla osób najbardziej wytrwałych i konsekwentnych będą nagrody, które chociaż w małym stopniu wynagrodzą drogę, którą każda z nas musi przejść.

Zachęcam was bardzo do dołączenia do grupy! Bo.. razem możemy więcej.. :)

Dodaj komentarz

Close