25 FAKTÓW O MNIE

Wow. Dokładnie dzisiaj mija 25 lat od moich urodzin. Szmat czasu, przynajmniej z mojej perspektywy. Dużo się już wydarzyło, ale wiem, że to dopiero początek prawdziwego życia. Bo mam tak wiele marzeń i planów, że aż czuję ekscytację na myśl o ich realizacji!

Ale! Ja dziś nie o tym. Zastanawiałam się, co przygotować specjalnego i tak oto powstała lista 25-ciu faktów o mnie!
Ciekawe, czy czymś was zaskoczę! Lecimy:

 1. Każdego dnia piję przynajmniej 1 kawę, czasem nawet 4. Nie dlatego, że nie mam energii, po prostu lubię jej smak.
 2. Panicznie boję się psów. I kotów też. I w ogóle zwierząt. Wydaje mi się, że dlatego, że nigdy nie miałam żadnego zwierzątka.
 3. Uwielbiam chodzić po górach.
 4. Dotychczas chodziłam tylko po górach w Polsce, chyba nawet zaliczyłam każde pasmo górskie. Za granicą byłam jedynie w Alpach Julijskich i Tatrach Słowackich.
 5. Moja najdłuższa wędrówka górska trwała nieprzerwanie tydzień.
 6. Za najpiękniejszy sport uważam wspinanie.
 7. Dotychczas przebiegłam dwa półmaratony, w październiku biegnę kolejny.
 8. Kocham podróżować i chciałabym związać swoją przyszłość docelowo właśnie z tym.
 9. Uwielbiam jeść słodycze i są one moją ogromną zgubą. To jednak nie znaczy, że je jem w ogromnych ilościach. Nie zawsze :)
 10. Odkąd pierwszy raz spróbowałam sushi, przepadłam.
 11. Gdy miałam mniej niż 10 lat, podczas zabawy w chowanego, wpadłam do przydomowego „bagna” u babci na wsi. If you know what I mean ;)
 12. Od 3ciego roku życia jeżdżę na nartach. Wow, to już 22 lata! Jednak moje umiejętności nie są bynajmniej mistrzowskie.
 13. Również od 3ciego roku życia noszę okulary.
 14. Gdy zaczęłam spotykać się z Marcinem, schudłam 10 kg, podczas gdy on przytył prawie 20 :)
 15. Moja lista „miejsc do zwiedzenia” jest kosmicznie długa.
 16. Moje top 3 to: Australia, Alaska i Los Angeles. Mało oryginalnie, co nie? :P
 17. Od kwietnia tego roku nie jem glutenu i nabiału. Ale jak mam koooosmiczną ochotę na pizzę, to zajadam się ze smakiem. :) Jednak w domu mam makaron „gluten free” ^^
 18. Gdy na coś się uprę, to to realizuję. Chociaż zazwyczaj zajmuje mi to dużo za dużo czasu.
 19. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historie.
 20. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do życia i do świata.
 21. Wychowałam się na muzyce rockowej z dodatkiem grungu (bo kto nie słuchał Nirvany?) a nawet metalowej i serdecznie nie trawiłam hip-hopu. A potem poznałam Marcina. *
 22. Nie lubię buraków.
 23. Boje się wody. W sensie: jak pływam, to nie zanurzam głowy ^^ W liceum musieliśmy zdawać na ocenę skoki na główkę i pływanie pod wodą i wtedy, po wielu próbach, faktycznie się przełamałam. Ale po zaliczeniu, nie praktykuję już żadnych wygłupów w wodzie. Chociaż mam plan, żeby kiedyś po prostu przestać się bać.
 24. Nie potrafię malować, nie mam żadnych zdolności manualnych. Drzewa rysuję dokładnie w taki sposób, jak moja siedmioletnia siostrzenica. Ludzi też.
 25. Dopisz coś od siebie! Może przypomnisz mi jakąś ciekawą sytuację z życia, albo po prostu napiszesz, jak mnie postrzegasz! To będzie super miłe :)

*Jeśli ktoś nie wie, to Marcin przez jakiś czas był raperem.

O rany! Ale ciężko jest tak się zastanowić nad sobą i przygotować zestawienie właściwie z całego życia. Polecam każdemu!

Uśmiechnij się :)
Pięknego dnia!

One Comment

 • Agutek

  26 września 2017 at 3:24 pm

  Mimo, że jesteś w wieku mojego młodszego brata, czyli wciąż przed 30-tką :P a ja już przekroczyłam tę granicę, mega mi imponujesz.Tym, że mając rodzinę w tak młodym wieku i trochę z zaskoczenia ;) pięknie to sobie ułożyłaś.Jesteś fajną mamą i żoną(co prawda nie pytałam o to Marcina, ale myślę, że nie zgłosi sprzwciwu) nie tracąc w tym siebie i swoich pasji.Lubię z Tobą rozmawiać i cieszę się, że wróciliście póki co do Polski, bo będziemy się mogły częściej spotykać.Jeśli miałabym wymienić trzy słowa opisujące Ciebie, to będą to: pozytywna, ogarnięta, mountaingirl :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Close